id: pceace
ZBIÓRKA NA SZTANDAR DLA I LO W OZORKOWIE
ZBIÓRKA NA SZTANDAR DLA I LO W OZORKOWIE
Opis zrzutki
Szanowni Państwo, drodzy Absolwenci i Przyjaciele I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie,
w tym roku obchodzimy 75-lecie istnienia naszej szkoły. W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej inicjatywy. Zbieramy środki na:
- sztandar szkoły z drzewcem,
- 2 garnitury dla pocztu sztandarowego (w tym 2 komplety szarf oraz 2 komplety rękawiczek),
- kir żałobny,
- wstęgę biało-czerwoną,
- stojak na sztandar.
Pozostałe środki zostaną przeznaczone na cele statutowe stowarzyszenia w związku z organizacją jubileuszu 75-lecia szkoły.
Dyrekcja wraz z jej społecznością dziękuje za każdą wpłatę. To dla nas ważna świadomość, że jesteście Państwo z nami i wspieracie naszą inicjatywę.
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.