id: pceace

ZBIÓRKA NA SZTANDAR DLA I LO W OZORKOWIE

ZBIÓRKA NA SZTANDAR DLA I LO W OZORKOWIE

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, drodzy Absolwenci i Przyjaciele I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie,


w tym roku obchodzimy 75-lecie istnienia naszej szkoły. W związku z tym zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej inicjatywy. Zbieramy środki na:

  • sztandar szkoły z drzewcem,
  • 2 garnitury dla pocztu sztandarowego (w tym 2 komplety szarf oraz 2 komplety rękawiczek),
  • kir żałobny,
  • wstęgę biało-czerwoną,
  • stojak na sztandar.


Pozostałe środki zostaną przeznaczone na cele statutowe stowarzyszenia w związku z organizacją jubileuszu 75-lecia szkoły.


Dyrekcja wraz z jej społecznością dziękuje za każdą wpłatę. To dla nas ważna świadomość, że jesteście Państwo z nami i wspieracie naszą inicjatywę.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez