id: 77ts27

Nagranie płyty i klipu promującego zespół Bioacoustic!!! Muzyka pod wszystkich słuchaczy, tanga, muzyka francuska,bałkańska,rosyjska,filmowa, standardy jazzowe. Coś dla starszych i młodszych !!!!

Nagranie płyty i klipu promującego zespół Bioacoustic!!! Muzyka pod wszystkich słuchaczy, tanga, muzyka francuska,bałkańska,rosyjska,filmowa, standardy jazzowe. Coś dla starszych i młodszych !!!!

Aktualności1

  • Proponujemy firmom reklamę w zamian za pomoc w zbiórce. Jeśli uda nam się zebrać całą kwotę, umieścimy w klipie reklamę firmy na zasadzie sponsoringu, natomiast jeśli nie uda nam się zebrać całości, zorganizujemy koncert online na którym firma będzie mogła rozstawić swój baner reklamowy :)

    Dziękujemy i pozdrawiamy

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć. Tu Żaklina(skrzypce i wokal), Michał(akordeon i aranżacje), Darek(gitara), Marek(perkusja) i Mateusz(kontrabas) czyli zespół BIOACOUSTIC. Jesteśmy grupą zawodowych muzyków z Łomży i Białegostoku. Połączyła nas pasja do szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. . Na co dzień uczymy w szkołach muzycznych i przekazujemy wiedzę naszym podopiecznym. Oprócz tego tworzymy i bierzemy udział w wielu projektach muzycznych.Gramy na wystawach, wernisażach, bankietach, galach,imprezach firmowych oraz urzędowych w Województwie Podlaskim, czasami również w Mazowieckim i Warmińsko- Mazurskim.A dokładnie graliśmy.... do czasu nadejścia pandemii.Teraz grać niestety nie możemy i jedynym naszym źródłem utrzymania jest nauczanie. Niestety od ponad roku nie możemy realizować naszych muzycznych planów ani też nie możemy koncertować a co za tym idzie zarabiać pieniędzy. Nasza branża pada. W 2020 roku mieliśmy zaplanowane nagranie płyty i klipu promującego nasz zespół , a co za tym idzie chcieliśy dotrzeć do większej liczby słuchaczy, czyli też większej liczby koncertów i występów komercyjnych.Niestety w związku z obostrzeniami nasze plany spaliły się na panewce.Pieniądze, które mieliśmy na to przeznaczone , poszły na życie i opłaty z nim związane.Niedawno pojawiła się możliwość ponownego podejścia do nagrań tym razem za mniejsze niż wcześniej pieniądze więc zwracamy się do Was , naszych słuchaczy, partnerów, sponsorów, firm i instytucji, dla których zagraliśmy wiele fajnych imprez, o pomoc w uzbieraniu funduszy na nagranie płyty, miks/mastering materiału , który nagramy, oraz promocyjnego klipu.Dzięki temu, po powrocie do normalnego życia po pandemii, będziemy mogli nadal się rozwijać, grać dla Was częściej i więcej , a dzięki temu odbić się finansowo po kolosalnych stratach spowodowanych Covidem.Niestety pomoc rządowa mimo zapowiedzi nie jest dostępna dla wszystkich muzyków, głównie tych , którzy pracują na umowach śmieciowych...


Na co chcemy przeznaczyć zebrane fundusze:


*3500 zł -miks i mastering nagranego materiału

*5000 zł - na nagranie klipu

*3000 zł - na promocję płyty i klipu

*3500 zł - na wytłoczenie i wydruk 700 płythttps://www.facebook.com/bioacoustic


To nasz fanpage, na którym możecie Państwo znaleźć zdjęcia i filmiki z naszych występów :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 15

HO
Henryk Olchowik o
500 zł
KO
Krzysztof Ostapczenia
300 zł
EJ
Ewa Jankowska
200 zł
MP
Michał Perkowski
200 zł
M
Magdalena Grochowska
200 zł
IK
Iwona Kropiewnicka
100 zł
WT
Wioleta Trojan Bzura
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KG
Karol Grochowski Mk Grochowscy Fotografia
50 zł
B
Bobi
50 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Generała Władysława Sikorskiego 133, 18-400

Łomża, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

692 595 zrzutek

i zebrali

457 399 774 zł

A ty na co dziś zbierasz?