Weź udział w konkursie "Startuj ze zrzutką"

Napisano 14 kwietnia, 2021
Weź udział w konkursie "Startuj ze zrzutką"

Startujemy z pierwszym konkursem, w którym możecie wygrać profesjonalne wsparcie ekipy Startooy - specjalistów od projektowania i realizowania kampanii crowdfundingowych. Otrzymaj unikatową szansę na pełną obsługę swojego projektu! Sprawdź czy się kwalifikujesz i zgłoś się już teraz! Zgłoszenia przyjmujemy do 28 kwietnia.

Jakie projekty mogą wziąć udział w konkursie?

Cenimy każdy projekt, jednak by dać jak największą wartość uczestnikom, krąg kategorii dopuszczonych do konkursu został zawężony do zrzutek projektowych.

Jeśli więc:

 • jesteś artystą lub twórcą internetowym
 • prowadzisz lub planujesz uruchomić swój startup
 • masz genialny i niecodzienny gadżet
 • chcesz nakręcić film fabularny lub dokumentalny
 • myślisz o wydaniu własnej płyty muzycznej
 • chcesz zebrać środki na wirtualny projekt
 • masz w głowie wydanie gry planszowej

ten konkurs jest dla Ciebie!


Co wchodzi w zakres nagrody?

Do wygrania są 3 pełne pakiety usług wsparcia projektu. Wartość takich pakietów to nawet 5 tysięcy złotych.

W zakres usług wchodzą:

 • opracowanie strategii kampanii
 • wsparcia opracowania sposobów i miejsc komunikacji
 • zaplanowanie okresu poprzedzającego kampanię
 • konsultacje
 • pomoc w doborze nagród
 • przygotowanie treści i grafik na kampanię
 • pomoc w założeniu konta i poznania narzędzia
 • implementacja zbiórki na platformie
 • wsparcia w reklamie FB. Do każdego projektu dobrane zostaną odpowiednie elementy z zakresu.

Jak przystąpić do konkursu?

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny przed upłynięciem terminu 28 kwietnia.

Więcej o szczegółach i kryteriach dowiesz się ze strony konkursowej.
Organizatorem konkursu jest agencja crowdfundingowa STARTOOY.


 
Nadeszła rewolucja w przyjmowaniu wpłat.
Zamów kartę wpłatniczą
 

Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl (możesz też skorzystać z aplikacji mobilnej zrzutka.pl dostępnej w Sklepie Google Play oraz na App Store), podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

530 000 zrzutek, ponad 300 000 000 zł zebrane na zrzutkach. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 5/5 na ponad 2 000 opinii w Sklepie Google Play zobacz opinie i na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Również nasza aplikacja w App Store posiada analogiczne oceny (niemal 5/5). Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka na #SerceJulki, która zebrała ponad 1 900 000 zł, zrzutka dla Zhiry - psa-ratownika, która zebrała ponad 70 000 zł w ciągu zaledwie 30 minut - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

a. Rekordowa zrzutka na ponad 1 900 000 zł:

b. Rekordowo szybka zrzutka (ponad 70 000 zł w 30 minut):

c. Nasz wybór najciekawszych zrzutek znajdziesz na stronie głównej zrzutka.pl.

najciekawsze zrzutki

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!

Facebook Twitter


Komentarze 6

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.