id: f5fvm9

Stwórz z nami spektakl "Akcja Hiacynt" Teatru Mostów!

Stwórz z nami spektakl "Akcja Hiacynt" Teatru Mostów!

361 zł z 20 000 zł
1%
13 dni do końca
10 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witaj! Tutaj Teatr Mostów - bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie i pomoc w naszej zbiórce!

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych twórców - aktorek i aktorów, tancerzy, charakteryzatorek i organizatorów, którzy kochają Teatr i chcą się z Wami nim dzielić. Jesteśmy wciąż przed oficjalnym debiutem, który zaplanowany jest na wrzesień 2021 roku z naszym autorskim spektaklem - "Jestem czysty". Dziś chcemy Was zaprosić do wspólnej podróży i pracy nad kolejną produkcją Mostów - "Akcją Hiacynt".

b3f7fe2f85e216d0.png 

Akcja Hiacynt

Nie jest to historia łatwa ani przyjemna, ale warta opowiedzenia. W spektaklu wracamy do czasu PRL oraz milicyjnej akcji o kryptonimie "Hiacynt". Sięgamy również po współczesną historię Natana - młodego mężczyzny mierzącego się z własną tożsamością. Naszą opowieścią chcemy sprowokować widzów "Akcji Hiacynt" do dyskusji na temat miłości, tolerancji oraz stosunku wobec przemocy. Zróbcie to razem z nami!

 

Jaki jest plan?

W październiku tego roku chcielibyśmy zacząć próby do spektaklu, którego premierę wstępnie planujemy na grudzień 2021 r. Przygotowania do realizacji oraz pokazy premierowe odbędą się w przyjaznej przestrzeni Centrum Biblioteczno-Kulturalnego FAMA we Wrocławiu. Co dalej? Będziemy grać możliwie najczęściej, w największej ilości miejsc - jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i zaproszenia.

 

Budżet

Minimalna kwota potrzebna do realizacji spektaklu, to 15 000 zł. Nie bójcie się - na budżetowe nadwyżki też mamy wiele ciekawych pomysłów (np. chcielibyśmy dokonać tłumaczenia spektaklu na język migowy oraz na język angielski, tak by móc trafić z naszym przedstawieniem do jak najszerszego grona odbiorców).

 

Dlaczego warto?

Wpłacając na konto naszej zbiórki choćby najmniejszą kwotę stajesz się darczyńcą Teatru Mostów i członkiem naszej nowopowstającej rodziny. Dokładając się do "Hiacynta" wspierasz również niezależny, autorski teatr oraz młodych i prężnie rozwijających się twórców. Chcemy stworzyć miejsce otwarte dla każdego - Ty możesz mieć w tym swój udział. Zapraszamy!

 

Odwiedź nasze social media:

https://www.facebook.com/teatrmostow/

https://www.instagram.com/teatrmostow/

 

Napisz do nas:

[email protected]


Pierwszy teaser "Jestem czysty"

Pierwsze Mosty Poezji z utworami Jana Kasprowicza

Wiersz Bolesława Leśmiana w interpretacji naszej reżyserki - Bogumiły Jędrzejczyk

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 10

PJ
Paweł Jakuboszczak
100 zł
B
Barbara
50 zł
MB
Małgorzata
50 zł
AP
Agnieszka Pruszyńska
50 zł
R
Rafał
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
J
Justyna
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Darczyńca Teatru Mostów

Witaj w rodzinie Teatru Mostów! Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za pomoc i gorąco zapraszamy na nasze spektakle - pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na piątkę i szeroki uśmiech ludzi Mostów!

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Darczyńca Teatru Mostów

Witaj w rodzinie Teatru Mostów! To już naprawdę coś! Poza piątką i uśmiechem zdecydowanie należy Ci się pojedyncze zaproszenie na popremierowy spektakl "Akcja Hiacynt" oraz elektroniczna wersja programu spektaklu.

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Przyjaciel Teatru Mostów

Witaj w rodzinie Teatru Mostów! Chylimy czoła! Za Twoje wsparcie pragniemy podziękować Ci zamieszczając Twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) na liście Przyjaciół Teatru Mostów zawartej na jednej ze stron elektronicznej wersji programu spektaklu (kto wie - może również w wersji papierowej). Twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) pojawią się również w specjalnie dedykowanej grafice opublikowanej na social mediach Teatru Mostów. I najważniejsze! Dostaniesz pojedyncze zaproszenie na prapremierę spektaklu "Akcja Hiacynt".

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Przyjaciel Teatru Mostów

Witaj w rodzinie Teatru Mostów! Aż trudno uwierzyć! Mamy dla Ciebie dwie propozycje: Twoje imię i nazwisko (nazwa Twojej firmy lub pseudonim) pojawią się w liście podziękowań odczytanej w oficjalnej części po prapremierze spektaklu, a poza tym dostaniesz podwójne zaproszenie na prapremierę "Akcji Hiacynt".

rozwiń
Wpłać 1000 zł i więcej
Sponsor spektaklu "Akcja Hiacynt"

Witaj w rodzinie Teatru Mostów! Zaczyna robić się poważnie. Jesteś w limitowanym gronie Sponsorów Spektaklu "Akcja Hiacynt". Jesteśmy Ci naprawdę bardzo wdzięczni, a w ramach tej wdzięczności mamy dla Ciebie nagrody.

1) Spersonalizowany post z Twoim imieniem i nazwiskiem lub logiem Twojej firmy, wraz z dedykowanym opisem opublikowany na social mediach Teatru Mostów (Facebook, Instagram).

2) Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy pojawią się na tylnej okładce elektronicznej (a może również papierowej) wersji programu spektaklu.

3) Jeśli po prapremierze zostanie zaplanowany bankiet - jesteś na niego zaproszony.

4) W uzgodnionej przez obie strony formie (pocztowej lub face to face) otrzymasz od nas drukowaną wersję scenariusza spektaklu wraz ze spersonalizowaną dedykacją.

5) Otrzymasz podwójne zaproszenie na prapremierę spektaklu.

rozwiń

(pozostało 5 z 5)

Wybieram
Wpłać 2600 zł i więcej
Sponsor Spektaklu "Akcja Hiacynt"

Witaj w rodzinie Teatru Mostów! Woow! Bez Ciebie naprawdę by się nie udało. Bardzo dziękujemy. Oto Twoje nagrody:

1) Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy pojawi się na elektronicznej wersji oraz wszystkich drukowanych egzemplarzach plakatu spektaklu oraz wszelkich materiałach promocyjnych.

2) Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy pojawi się na tylnej okładce elektronicznej (a może również papierowej) wersji programu spektaklu.

3) Jako Sponsor Spektaklu masz możliwość ufundowania specjalnej nagrody/upominku dla twórców spektaklu/Teatru Mostów oraz wręczenia jej osobiście na scenie podczas oficjalnej części po prapremierze spektaklu. Jeśli będziesz tym zainteresowany, będziesz mógł wygłosić krótkie przemówienie.

4) Otrzymasz podwójne zaproszenie na prapremierę spektaklu.

rozwiń

(pozostało 4 z 4)

Wybieram
Wpłać 4900 zł i więcej
Mecenas Spektaklu "Akcja Hiacynt"

Witaj w rodzinie Teatru Mostów! Brak słów na wyrażenie naszej wdzięczności. Jesteś szczególny, bo jeden jedyny - Mecenas Spektaklu "Akcja Hiacynt". Oto nasze skromne podziękowanie:

1) Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy zostanie wyeksponowane na elektronicznej wersji oraz wszystkich drukowanych egzemplarzach plakatu spektaklu oraz wszelkich materiałach promocyjnych.

2) Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy zostanie wyeksponowane na tylnej okładce elektronicznej (a może również papierowej) wersji programu spektaklu.

3) Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy zostanie wyemitowane przed materiałami promocyjnymi video spektaklu, zamieszczanymi na kanale You Tube Teatru Mostów oraz w social mediach.

4) Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy pojawi się na jednej ze stron elektronicznej (a może również papierowej) wersji programu spektaklu wraz z dedykowanym opisem.

5) Jeśli budżet pozwoli na kolportaż autorskich biletów spektaklu - pojawi się na nich Twoje imię i nazwisko lub logo Twojej firmy.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

739 920 zrzutek

i zebrali

523 436 425 zł

A ty na co dziś zbierasz?