Wakacyjne obozy sportowe dla dzieci z domów dziecka #podarujwakacje ID: 5vhsgs

Wakacyjne obozy sportowe dla dzieci z domów dziecka #podarujwakacje ID: 5vhsgs

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

55 441 zł z 50 000 zł

110%

55 441 zł

55 441 zł

z 50 000 zł
110%

Aktualności 8


 • Filmik jak dzieci bawiły się na obozie w Dąbkach. To jednak nie koniec atrakcji jakie będą zorganizowane w ramach akcji. Już 26.09 około 100 dzieci z domów dziecka wyjedzie na weekendowy obóz survivalowy przygotowany przez Survival Race. Ten wyjazd będzie zwieńczeniem pierwszej edycji #podarujwakacje, po którym opublikujemy pełne rozliczenie akcji.

  Czytaj więcej
 • Dzięki Wam to się udało!😍 Zebraliśmy na zrzutce #podarujwakacje ponad 50 000 zł i wyślemy dzieci z placówek opiekuńczych na niesamowite wakacje!🤗 Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli wpłacając, udostępniając czy wspierając w inny sposób.❤️


  Dopilnujemy, aby pieniądze w 100% zostały wykorzystane zgodnie z celem oraz opublikujemy📣 i prześlemy📧 do wszystkich wpłacających raport z rozliczeniem akcji.


  t5a8e1e41d3a802c.jpeg

  Czytaj więcej
 • Zostało 48 godzin, dwa dni aby odmienić wakacje kolejnym dzieciom. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie bo już osiągnęliśmy niesamowity wynik. Udostępniajcie, zapraszajcie do akcji w te ostatnie dwa dni - dzięki Wam to się UDA!

  Czytaj więcej
 • Dzięki Wam mamy same dobre wiadomości:

  • przekroczyliśmy 75% kwoty
  • wsparł nas pierwszy "Patron obozu"
  • własnie kontaktujemy się z kolejnymi domami dziecka z informacją że dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu możemy wysłać kolejne dzieciaki na obozy

  Bardzo dziękujemy w imieniu własnym i wszystkich dzieci których wakacje właśnie odmieniacie!

  Czytaj więcej
 • Zebraliśmy już ponad połowę! Dzięki Wam to się udało i dzięki Wam dzieciaki wyjadą po raz pierwszy na wyjazd pełen sportowych wyzwań. Wiemy że podopiecznych domów dziecka czeka wiele wyzwań w życiu i dlatego właśnie wysyłamy ich na obóz sportowy aby dołożyć cegiełkę do budowy siły ich charakteru. Walczcie z nami na tej ostatniej prostej abyśmy wysłali jak najwięcej dzieci - każde udostępnienie, każde zachęcenie, każda złotówka się liczy!

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za ponad 5000 udostępnień. Jako Fundacja To się uda! długo szukaliśmy obozu, który zapewni nie tylko wypoczynek i zabawę, ale również zarazi dzieci pasją do sportu. Survival Race organizuje obóz i specjalnie dla dzieci z domów dziecka przygotował ofertę, rezygnując ze swoich zysków. Cieszymy się, że również Wam podoba się idea takiego obozu i widać to w Waszych działaniach - każde udostępnienie przybliża nas do celu! Dzięki Wam to się uda!

  Czytaj więcej
 • Przekroczyliśmy już 20 tysięcy - dziękujemy!! Kolejne dzieci dzięki Wam będą mogły wyjechać na obóz sportowy! Dziękujemy też Miejskiemu Centrum Wolontariatu z Wrocławia za wsparcie marketingowe zrzutki.

  Czytaj więcej
 • Pierwsze 24h i pierwsze 10 tysięcy złotych na koncie naszej zrzutki - jesteście wspaniali! Mamy też pierwszą potwierdzoną placówkę Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania z której dzieciaki wyślemy na nasz obóz. Jesteśmy dumni, że możemy odmienić wakacje dla dzieci z tego miejsca. To się uda dzięki Wam!

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Większość dzieci z placówek opiekuńczych nie ma możliwości wyjazdu na wakacje a główną przeszkodą są pieniądze. Dlatego, nawet jeśli są organizowane wyjazdy, brak tam zajęć i atrakcji, które te dzieci w szczególności potrzebują. Na wyjazdach w ramach akcji #podarujwakacje chcemy zaszczepić w dzieciach ducha sportu, rozwinąć siłę charakteru i zbudować narzędzia, które pomogą im w dalszych życiowych wyzwaniach. Wyślemy dzieciaki z domów dziecka na ich pierwszą lekcję wspinaczki czy strzelania z łuku, nauczymy jak przetrwać w survivalowych warunkach, zapewnimy zajęcia edukacyjne i zabawę, którą zapamiętają do końca życia.


Każdy może dołożyć swoją cegiełkę do wyrównania szans na dobry start najmłodszych podopiecznych z ośrodków opiekuńczych, dołączając do naszej akcji.  Liczy się każda złotówka! Im większą kwotę uda się zebrać, tym więcej dzieci pojedzie jeszcze w tym roku na wakacyjny obóz. Pierwsze dzieciaki pojadą z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania i Wrocławskich placówek partnerskich. Pomóż nam spełnić marzenia dzieci z kolejnych domów dziecka!


Na organizację obozu zostanie przeznaczona zarówno cała kwota ze zbiórki, jak i dodatkowe możliwości dofinansowania, między innymi bony turystyczne dla dzieci choć wiemy, że może być problem w ich zdobyciu z powodu, że zawsze stoją one na końcu kolejki. Przykładowo część placówek uzyskała możliwość otrzymania 500+ dopiero w zeszłym roku. W przypadku uzyskania bonów zebranie 50 000 zł pozwoli nam na wysłanie nawet do 50 dzieci na wyjazd Survival Camp!


Razem z Wami To się UDA!


xce10b51da6675c0.jpeg

Dlaczego Survival Camp dla dzieci z domów dziecka?


Szukaliśmy organizatora wyjazdu, który nie tylko ma ofercie niesamowity wyjazd pełen atrakcji, wyzwań i przygód ale również stworzy dla dzieci wyjątkową ofertę i ma do tego możliwosci. Survival Race nie tylko zrezygnował z zysku i wsparł finansowo naszą akcję, ale rownież przygotował bogaty plan wyjazdu, który został zbudowany wokół czterech punktów: sport, survival, zabawa, edukacja. Kadra wychowawców to różnorodnie wykwalifikowani i, co ważne, doświadczeni pedagodzy, którzy potrafią zorganizować czas nawet w deszczowe dni. Każdy z uczestników podczas wakacji będzie codziennie mierzył się z nowymi wyzwaniami i zdobywał nowe umiejętności.


Więcej informacji o pierwszym planowanym obozie możesz znaleźć, klikając w link >> #podarujwakacje


Co  jeśli zbierzemy więcej niż 100%?


Im większą kwotę zbierzemy, tym więcej dzieci będziemy mogli zabrać ze sobą na obóz wakacyjny. Po osiągnięciu progu minimalnego, koszty organizacji będą malały. Pozwoli to na zabranie proporcjonalnie jeszcze większej liczby dzieci.


f238e7f94230e745.jpegPartnerzy akcji

Dziękujemy wszystkim Wspierającym i Partnerom, dzięki którym to się uda! W szczególności:

 

 • Zrzutka.pl - za możliwość organizacji zrzutki i wsparcie marketingowe
 • Survival Race - za organizację obozów, oraz wsparcie finansowe. 
 • Polska Fundacja na Rzecz Promocji Sportu Akara - wsparcie merytoryczne.


O fundacji To się uda!

Tak jak we wszystkich naszych akcjach, zadbamy o transparentność akcji i jej rzetelność. Dopilnujemy, aby zebrane środki co do grosza trafiły do dzieciaków. Każda nasza akcja kończy się publikacją pełnego raportu finansowego - tak, abyś miał pewność, że Twoje pieniądze trafiły we właściwe miejsce i zmieniają świat złotówka po złotówce :) 

Chcesz się więcej dowiedzieć o Fundacji To się uda! Sprawdź nasz statut - StatutWpłacający684

MM
Marcin Majtyka
9 000 zł
 
SURVIVAL RACE
5 000 zł
A
accounts
3 600 zł
F
finanse
3 000 zł
 
Zrzutka.pl
1 000 zł
J
JAN TOMCZYK
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
I
Izabela
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
Zobacz więcej

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej

Każda złotówka się liczy!

Dzięki Tobie to się uda! Każda złotówka ma dla nas znaczenie i w zamian za nią dostaniesz raport podsumowujący akcję na maila oraz uśmiech dziecka :)

wybrano 262 razy

Wpłać 50 zł i więcej

Status - Fundator uśmiechu!

Dzięki Tobie to się uda! Właśnie wysłałeś dzieciaka na jego pierwszą lekcję wspinaczki albo strzelania z łuku - dokładnie nie wiemy, bo zbyt dużo atrakcji je czeka :) W zamian za to zostaniesz wymieniony w raporcie podsumowującym akcję i wywołasz nie jeden uśmiech.

wybrano 106 razy

Wpłać 90 zł i więcej

Status - Profesjonalny Darczyńca!

Dzięki Tobie to się uda! Właśnie stałeś się współorganizatorem niesamowitej zabawy święta kolorów proszkiem holi. W zamian za to zostaniesz wymieniony w raporcie podsumowującym akcję oraz zadbamy o Twój uśmiech wysyłając Ci zdjęcia z obozu.

wybrano 58 razy

Wpłać 150 zł i więcej

Status - Niesamowity filantrop!

Dzięki Tobie to się uda! Spływ kajakowy i po nim kolacja przy ognisku to wspaniałe przeżycie dla każdego - właśnie dzięki Tobie jakiś szkrab przeżyje to po raz pierwszy. W zamian za to otrzymasz nagranie video z obozu, które gwarantuje wywołanie uśmiechu (a to jest bezcenne - zdecydowanie wyżej powinniśmy wyceniać ten punkt :D).

wybrano 43 razy

Wpłać 3000 zł i więcej

Status - Partner Strategiczny!

Dzięki Tobie to się uda! Właśnie spełniasz marzenie co najmniej dwójki dzieci (koszt to około 1500zł) Logo Twojej firmy lub Twoje Nazwisko znajdzie się na koszulkach, które otrzymają dzieci. Dostaniesz też certyfikat wsparcia z podziękowaniami.

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

Wpłać 9000 zł i więcej

Status - Patron obozu!

Dzięki Tobie to się uda! Właśnie spełniasz marzenie co najmniej szóstki dzieci. Logo Twojej firmy lub Twoje Nazwisko znajdzie się na GŁÓWNYM miejscu na koszulkach, które otrzymają dzieci. Dostaniesz też certyfikat wsparcia z podziękowaniami.

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Nasi użytkownicy założyli

569 567 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?