Ona rozdarta, ale sklejona, więc prawie jak nowa ID: pzknty

Ona rozdarta, ale sklejona, więc prawie jak nowa ID: pzknty

2 zł z 2 000 zł

0%

2 zł

2 zł

z 2 000 zł

zakończona

zakończona

01.04.2020r

2

2

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

"Ona rozdarta, ale sklejona, więc prawie jak nowa.”

Miejsce: Uniwersytet SWPS, ul. Polna 16/20, Sopot

Termin: otwarcie o godzinie 17.00 dnia 16.03, zamknięcie 19.00 dnia 20.03

Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia Filii USWPS w Sopocie od 16 do 20 marca 2020r.


Tegorocznej edycji Tygodnia Zdrowia Psychicznego towarzyszyć będzie wystawa prac młodzieży na temat walki z porównaniami i odbudowywaniem samooceny. Wśród prac znajdziemy pasje, wyobrażenia własnego świata, rzeczy najbliższe sercu, autoportrety. Wszystkie obrazy są jednak zniszczone. Dlaczego?


Obrazy przedstawiają proces budowania, niszczenia i odbudowywania samooceny. Proces twórczy w sztuce odpowiada procesowi twórczemu w życiu. Kreowanie siebie, odkrywanie i budowanie własnej samooceny zajmuje nam wiele lat. W życiu zdarza się jednak tak, że ktoś jest w stanie to zniszczyć w jednej chwili oraz odebrać radość, która towarzyszyła nam przy tworzeniu nas samych.


Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak bronić siebie i innych przed zniszczeniem. Lub jeżeli na ochronę jest już za późno, jak odbudowywać swoją samoocenę lub naprawiać krzywdy wyrządzone innym, to ta wystawa jest dla Was.


Inspiracją do warsztatów, podczas których powstało 64 historii na płótnie, były pocztówki Ilustris- Katarzyny Majewskiej oraz Andrzeja Tylkowskiego, które sprzedawane są m.in. w sieciach Empik.


Dobra wiadomość jest taka, że zespół Ilustris postanowił przekazać nam produkty ze swojej oferty, które będzie można nabyć na stoisku obok wystawy podczas Tygodnia Zdrowia Psychicznego na Uniwersytecie SWPS w godzinach 17.00-19.30. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych z Domu Rodzinnego Fundacji Rodzina Nadziei oraz Rodzinnego Dom Dziecka Ełganowo, którzy byli jednymi z uczestników warsztatów.

Wpłacający2

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
 
Julia Kaffka
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

497 028 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?