id: vfpfnh

Sprowadzenie ciała Damiana Jakubiec do Polski

Sprowadzenie ciała Damiana Jakubiec do Polski

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
25 087 zł z 35 000 zł
71%
12 dni do końca
191 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki


W imieniu swoim oraz naszej rodziny wszystkim serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc. Zebrana suma będzie dla nas nieopisanym wsparciem w tym trudnym dla nas czasie. Każdym wsparciem może okazać się nawet udostępnie tej zbiórki. Bóg zapłać.

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy potrzebnych do sprowadzenia zwłok mojego kochanego brata do Polski.

Damian pracował w Irlandii. W środę po powrocie do domu z pracy zle się poczuł i zemdlał. Ratownicy po przyjeździe stwierdzili zaprzestanie akcji serca. Jego stan był krytyczny, reanimowany od pierwszej chwili i przewieziony niezwłocznie do szpitala.

Tego wieczoru otrzymałam telefon, ze mam jak naszybciej  przyjechać do szpitala. W szpitalu poinformowano, ze od ponad godziny brak jest rytmu serca Damiana i nie ma sposobu na to, aby je przywrócić. Damian został odłączony od akcji reanimacyjnej na moich oczach. Był to dla mnie oraz mojej rodziny okropny, nie do opisania szok psychiczny. Do dziś nie możemy w to wszystko uwierzyć.

Odszedł od nas nagle, niespodziewanie, tak szybko. Miał zaledwie 31 lat i całe życie przed sobą. 

Damian pozostawił w smutku rodzine, narzeczona oraz wielu przyjaciół.

Ubezpieczenie, które posiadał pokrywało jedynie wypadki zaistniałe w pracy, a do zdażenia doszło poza pracą, kiedy wrócił do domu.

Koszty sprowadzenia oraz całego pochówku są ogromne. Nie jesteśmy teraz w stanie pokryć wysokich kosztów transportu ciała do Polski oraz pogrzebu. Bardzo prosimy o pomoc - aby godnie się z Nim pożegnać i aby Damian mógł godnie spocząć w swoim kraju, obok taty, który również od nas odszedł. Resztę pieniędzy zostanie przekazana rodzinie na pomoc. 

Bóg zapłać.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 191

JZ
Joanna Zając
1 000 zł
ML
Marek Laska
1 000 zł
ML
Marek Laska
1 000 zł
ML
Marek Laska
1 000 zł
ML
Marek Laska
1 000 zł
ML
Marek Laska
1 000 zł
BP
Bartosz Puchow
500 zł
KB
Krystian Bujniak
500 zł
KT
Konrad T
500 zł
JC
Jacek Cichocki
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
 • JC
  Jacek Cichocki

  Szczere wyrazy wspolczucia. Mam nadzieje, ze odbedzie sie bez dodatkowych problemow.

  500 zł
  • Joanna Sobota

   Witam, przepraszam ze pisze pod czyjaś zrzutka ale bardzo proszę o pomoc dla mojej córki , by mogła znów się uśmiechnąć. Wiem ze dobro zawsze wraca. Sama pomagałam jak moglam 🥺 bardzo prosimy o pomoc ID : rgvhr7 . Dziękuje każdemu za okazana jej pomoc! ❤️

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wyrazy współczucia*

  20 zł
 • Marcin J.

  Bardzo proszę o pomoc rodzinie w bardzo trudnej sytuacji życiowej ID:7p4jdn

 • Genowefa Jozefiak

  Bardzo przepraszam że wstawiam tu naszą zrzutkę ale szukam pomocy dla mojego 4 letniego wnuczka Drodzy tak bardzo nam wstyd prosić was o pomoc ale niestety aby ratować wzrok naszego 4 letniego wnuczka prosimy ,a nawet błagamy Was o udostępnienie . 😥 Nasza zbiórka stanęła w miejscu a my jako dziadkowie zrobimy wszystko aby zdobyć pieniążki na leczenie . 😭 Udostępnienie nic nie kosztuje,a naszemu małemu wnuczkowi może bardzo pomóc . Więc Błagamy nie bądźcie obojętni na naszą prośbę i pamiętajcie Dobro Wraca z podwojona siła . Wierzymy razem z Jasiem że wy nam pomożecie 😍 A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękujemy ❤️ Id : do zrzutki wnuczka to : natxz9

 •  
  Użytkownik anonimowy

  So sorry for your loss.

  100 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

692 652 zrzutki

i zebrali

457 522 276 zł

A ty na co dziś zbierasz?